Details

Çamaşır Makinesine Sıkışan Kardeşini Sikiyor

Kardeşiyle iyi kötü geçinen ikizler , bir gün çok kötü bir şekilde kavga ediyorlar. Kavga sonucu bir daha konuşmamak üzere konuşmama kararı alıyorlar. Bir gün dersten çıkan Aykut eve gelince Annesi ve babasının evde olmadığını farkediyor . Kardeşi ise çamaşır makinesinde bir şeyini düşürmüş onu almak için zor ediyordu. Bu arada Aykut gelir alır mısın dedi ama o sikine bile takmamıştı . Sonra çocuğun dikkatini kız kardeşi domalırken götünün ne kadar kıvrımlı ve güzel olduğunu farketmişti. Sonra yanına yaklaştı ve tam elini götüne değdirecekken tak diye bir ses geldi ve ahh diye bağırdı kardeşi.

Noldu diye seslendi kız sıkıştım çıkar beni dedi. Sonra çocuk dalga geçmeye başladı. Ve bir anda aklına halada gözünün önünde duran götü geldi. Sonra bir şartla çıkarırım seni dedi. Neymiş o sorusuna gelmeden , önce senin götünü görmem gerek deyince kız bağırmaya başladı. Aykut piçi yavaşça elini kalçalarına götürdü ve şu taytın bir çıkalım ne varmış dedi. Taytı çıkardı birde ne gördün bembeyaz bacaklar ve amının arasına sıkışmış külot. Külodunu sıyırdı kız kardeşi çırpınsada nafile oğlan kızın daracık vajinasını parmağını sokup sokup çıkarıyordu. O kadar kıvrımlı ve dar olan amına her soktuğunda kız yerinde duramadan ağlamaya başladı. Sonra tamam yapma nolur beni çıkar diye yalvarıyordu. Bir dakika dedi ve yarrağını çıkardı Aykut ibnesi. Yatağın altında sıkışmış vaziyetteki kız kardeşini sikmeye başladı.

O geniş kalçalarını kavradı ve sikini onun dar amının derinliklerine doğru zorladı. İkiz kız pes etmişti bırakmıştı kendini ve artık oda zevk almaya başlamıştı. Sessizce hıçkırıkları kesildi ve ah ah diye seslenmeye başladı. Kızı sıkıştığı yerden çıkardı ikizi olan orospunun evladı. Sonra yataklarına geçtiler ve sevişmeye başladılar. Kız kardeşi elini göğüslerine götürttü ve sık beni parçala beni kadının olmak istiyorum dedi. Ensest ilişki seven gençler birbirlerini farklı pozisyonlara girerek sikişmenin zevkini tattılar. Göğüs uçlarını ıstırdı , memelerini koparıyordu ki bir kapı zili geldi. Hemen üzerlerini girdiler ve hiçbir şey olmamış gibi devam ettiler.

Bir önceki porno videosunu izlemek için tıkla.

Çamaşır Makinesine Sıkışan Kardeşini Sikiyor

Çamaşır Makinesine Sıkışan Kardeşini Sikiyor

Leave a Reply