Details

İş Alabilmek İçin Patrona Verdi

Sarışın olgun hatun bir şirketin sekreter iş ilanını gazete görür. Sarışın hatunun aklına yatmıştır sekreterlik işi. Eve gidip hemen hazırlandı ve evden çıktı. Şirkete doğru gitmeye başladı. Bir süre sonra şirkete vardı ve hemen sekreterlik işi için geldiğini söyledi. Yukarı patronun odasına çıktı ve nazikçe kapıya tıklattı. İçeriden gel sesini duyunca heyecanlı bir şekilde kapıyı açtı ve içeri adım attı. İçeriye giren sarışın çıtır hatunu genç patron görünce yüzü güldü ve içinden ne güzel sikerim dedi. Azgın sarışın çıtır işi alabilmek için her şeye hazırdı. Patron bir kaç soru yöneltti. Sarışın hatun soruları tek tek cevapladı. Daha sonra sarışın çıtır burası çok sıcak oldu dedi ve gömleğinin ilk iki düğmesini açtı. Bacak bacak üstüne attı ve en son olarak südyenini düzeltince genç patronun ağzının suları aktı.

Ne olursa olsun onu sikmesi gerektiğini içinden geçirirken diğer yandan sarışın çıtır bu patronun sekreteri olmak için kendi amını feda etmeye hazırdı. Genö patron biraz sert erkek rollerine girdi ve sarışın çıtırı etkilemeye çalıştı. En sonunda sarışın hatun genç patrona baktı ve bu işe çok ihtiyacı olduğunu ne isterse yapacağını söyledi. Bunu duyan genç patron emin misin sorusunu yöneltti. Sarışın hatun iste ne isterseniz efendim dedi. Genç patron peki ya benimle yatmaya ne dersiniz sorusunu yöneltince sarışın çıtır ayağa kalktı. Genç patrona doğru seksi adımlarla geldi. Eğildi ve kulağına tabi ki efendim dedi.

İş Alabilmek İçin Patrona Verdi

Azgın genç patron kemerini açtı ve koca yarrağını çıkardı ve istersen bir daha düşün bıu yarrağı Köküne kadar alabilir misin dedi. Bunu duyunca sinirlenen sarışın çıtır direkt olarak koca yarrağı önce tükürdü sonra sakso atmaya başladı. Sarışın çıtır sakso attıkça gen patron zevkten kendinden geçiyordu adeta. Sarışın çıtır bir müddet sakso çektikten sonra yeter bu kadar sakso dedi ve sarışın hatunun üstünü çıkardı amını yalamaya başladı. Bir süre sonra ikiside sex için tam kıvama gelmiştir. Genç patron sarışın hatunu domalttı ve koca yarrağını onun kıllı ve dar amının içine soktu. İlk başta içine almakta zorlanan sarışın bir süre sonra tamamını içine aldı ve zevkten dört köşe oldu. Bir müddet sonra patron yarrağını çıkardı ve sarışın çıtırın yüzüne bir güzel boşaldı. Genç patron azgın sarışına döndü ve tebrik ediyorum seni işe alındın dedi.

Daha fazlası için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Sitemizde türkçe altyazılı pornoları ücretsiz bir şekilde izleyebilirsiniz.

İş Alabilmek İçin Patrona Verdi

İş Alabilmek İçin Patrona Verdi

Leave a Reply