Details

Üvey Kızını Siken Piç Baba

Üvey Kızını Siken Piç Baba

Üvey Kızını siken piç baba. Adam evde kudurur. Eşi de bir haftalık bir iş gezisi için uzaklara gitmiştir. Evde yoktur. Bu yüzden sikişecek birilerini arar. Bakar ki kimse yok biraz kendisini tatmin eder. Fakat bu da ona yetmez daha da fazla azar. Azgınlığını unutmak için evde yiyecek bir şeyler aramaya çıkar.

Karnı da çok acıkmıştır. Evde de sadece üvey kızı vardır. Ona yemek sormaya gider. Bakar ki üvey kızı bir katalog inceliyor. Gidip sorar. O da bilmediğini söyler. Piç baba odasına gider. Tekrar azar. Yerinde duramaz olur.Odasında üvey kızını sikmenin hayallerini kurar. En son dayanamayıp kızının odasına gider. Bakar, kız yine katalog inceliyordur. Arkadan bakınca da amı çok güzel görünür. Artık piç baba dayanamaz. Kızına sessizce yaklaşır.

Biraz yaklaşıp inceledikten sonra elini amına atar. Biraz okşar. Bakar ki kızın sesi çıkmaz. O da daha fazla ellemeye başlar .Götünü başını eller. Kız tam tersi zevk almaktadır. Bir yandan da katalog incelemeye devam eder. Neyse biraz sonra katalogu bırakıp babasıyla ilgilenmeye başlar. Bir süre babasına ellettikten sonra sakso vakti gelmiştir. Saksoya yatar, sert ve güzelinden bir sakso atar. Babasının ateşini alır.

Ama baba sikmek ister. Kızını soyup bir güzel domaltır. Üvey kızı sikilirken o kadar fazla zevk alır ki. Babası daha da fazla azar. Kız inledikçe daha fazla sokar. Ama kız farklı pozisyon ister. Hemen babasının kucağına oturur. Zıpladıkça babasını boşaltmaya bir adım daha yaklaşır. Biraz sonra babası boşalacağını söyler. O da tabii ki içine ister. Adam için güzelce boşalıp odasına geçer.

Üvey Kızını Siken Piç Baba

Üvey Kızını Siken Piç Baba

Leave a Reply